Artykuły dekoracyjne

Obrazy olejne

W ofercie w tej kolekcji znajduje się ok. 750-800 wzorów. Obrazy malowane są ręcznie. Płótno naciągnięte na drewniane krosno malarskie - blejtram, gotowe do zawieszenia. Boki również malowane. Grubość ramy 5 cm, wyjątkowo w rozmiarze 20x20 grubość to 3 cm a w rozmiarze 40x100 cm - 2,5 cm.

Częściowo osiągnięty efekt trójwymiarowości poprzez grubo kładzione warstwy farby i często pojawiające się wkomponowane w całość dodatkowe obce elementy. Kolekcja zawiera różnorodne grupy tematyczne: abstrakcje, kwiaty, Budda, zwierzęta, postacie, krajobrazy, miasta, środki komunikacji, tematykę morską, klimat romantyczny, martwa natura.

Niektóre z obrazów w kolekcji dobierane są tak aby tworzyły zestawy/serie 2-3 szt. Zróżnicowanie cenowe dla tych samych rozmiarów wynika z dodatkowych elementów, lub tego, że obraz pochodzi z serii limitowanej. Takie obrazy można rozpoznać po dodatkowej literze w opisie np.:

  • 5050c - seria ekskluzywna, limitowana - kilkanaście do kilkadziesiąt obrazów w danym wzorze
  • 5050s - elementy stalowe, najczęściej w obrazach kilkupanelowych
  • 50503L - L oznacza, że obraz składa się z kilku części - paneli, liczba przed to ilość części składowych
  • 5050d - wyjątkowo przestrzenny, trójwymiarowy obraz - grubość ok. 8 cm


KATALOG OBRAZÓW

Obrazy metalowe 3D

Obrazy wykonane z metalu i malowane olejnie. Uzyskany efekt trójwymiarowości. W zależności od wymiaru i wzoru grubość nawet do 8 cm. W tej grupie znajdują się obrazy w całości wykonane z metalu, lub podstawa obrazu wykonana jest z drewna, a na niej znajduje się element metalowy. Podstawą może być również obraz olejny i na nim umieszczony jest element metalowy.

KATALOG OBRAZÓW

Obrazy zewnętrzne

Zupełna nowość. Obrazy przeznaczone do użytku zewnętrznego, np. tarasy, balkony, ogródki restauracyjne. Odporne na warunki atmosferyczne, wodoodporne i zabezpieczone przed promieniowaniem UV. Rama z tworzywa sztucznego, grubość ramy ok. 3,8 cm. Kolekcja liczy ponad 120 wzorów.

KATALOG OBRAZÓW

Obrazy olejne z rzeźbą 3D

Obrazy wykonane w zupełnie nowej technice. Grupa określana jest mianem rzeźba ścienna 3D malowana olejnie. Baza obrazu - "rama" - wykonana jest z płyty polywood, grubość ramy to 4 cm. Może być pomalowana, lub np. pokryta tkaniną. Na tej bazie umieszczona jest "rzeźba", wykonana ze specjalnego rodzaju gipsu modelarskiego lub mieszanki kamienia z żywicą - surowca tego, z którego wykonywane są nasze normalne rzeźby. Grubość obrazu z rzeźbą dochodzi nawet do 12 cm. Obrazy te są dość ciężkie, waga nawet do 12 kg.

KATALOG OBRAZÓW

Rzeźby

Rzeźby to wydobyte piękno z kamienia, oszlifowane i pomalowane farbą olejną.

KATALOG RZEŹB

Lustra

Lustra to nie tylko dekoracja ale też niezbędny element każdego mieszkania. Odpowiednio dobrane lustro może powiększyć przestrzeń salonu, sypialni lub łazienki. Nade głębię i podkreśla charakter. W naszej ofercie są lustra wykonane z najwyższej jakości materiałów,oprawione są ramę drewnianą, lustrzaną lub metalową.

KATALOG LUSTER

Lustrzane ramy

Prostokątna lustrzana rama na pamiątkową fotografię, dzięki lustrzanej powierzchni odbija światło i błyszczy, wnosząc do wnętrza odrobinę stylu glamour. Lustrzane ramy do obrazów, obrazy, fotografie i grafiki są doskonałym prezentem dla najbliższych.

KATALOG RAM